Praca

Front-end Developer

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i rozwój witryn internetowych oraz aplikacji webowych

Od kandydata oczekujemy znajomości:

  • znajomości technologii: HTML5, JavaScript, JQuery, CSS3
  • umiejętności tworzenia responsywnych stron internetowych.
  • Znajomość frameworków Bootstrap, Foundation
  • znajomość AngularJS
  • umiejętności pracy zespołowej
  • gotowości do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin (mile widziani studenci zaoczni)

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość frameworka Laravel
  • umiejętność programowania obiektowego w PHP 5
  • znajomości baz danych MySQL
  • doświadczenie z oprogramowaniem sklepu internetowego PrestaShop
  • doskonała celność w grze w rzutki :)

Oferujemy:

  • pracę w biurze w ścisłym centrum Białegostoku
  • pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę przy wielu różnorodnych projektach
  • miłą, swobodną i "niekorporacyjną" atmosferę
  • pyszną kawę Latte macchiato

CV prosimy przesyłać na e-mail: kontakt@rutcom.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Programista PHP

  • tworzenie i rozwój witryn internetowych oraz aplikacji webowych z wykorzystaniem PHP i frameworka Laravel.

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego w PHP 5
  • znajomości technologii: MySQL, JavaScript, JQuery, HTML5, CSS

  • znajomość frameworka Laravel lub chęć szybkiego przyswojenia
  • umiejętność pracy w systemie LINUX

Oferujemy:

CV prosimy przesyłać na e-mail: kontakt@rutcom.pl

KATEGORIE