Google Adwords

 Spraw aby każdy mógł Cię odnaleźć w sieci! Wyprzedź konkurencję z reklamą AdWords. Skorzystaj z Reklamy AdWords i odbierz do 600 zł na reklamę gratis.

Umów się na spotkanie

 

Reklama w Internecie Białystok Reklama w Internecie Białystok Reklama w Internecie Białystok Reklama w internecie Białystok Reklama w Internecie Białystok
Setki Prowadzonych Kampanii Certyfikowani specjaliści Gratis do 600 zł na reklamę Pełna statystyka prowadzonych działań Comiesięczny raport

Reklama w internecie

  Google AdWords jest programem reklamowym firmy Google. Reklamy tekstowe  często nazywa się "linkami sponsorowanymi", ponieważ ich tytuły są linkami do witryn. Linki sponsorowane w Google AdWords to jedna z najpopularniejszych metod na dotarcie do potencjalnych klientów w sieci. 

AdWords umożliwia wyświetlanie reklam w następujących miejscach:

 

Reklama w internecie

 

Sieć wyszukiwania


Reklamy wyświetlane są w wynikach wyszukiwania Google oraz innych witrynach partnerskich, umieszczane są na górze, po prawej oraz na dole w wyszukiwarce Google.pl. Reklamy wyświetlają się po wpisaniu wybranych przez nas słów kluczowych, dzieki czemu osoby wyszukujące konkretnych usług trafiają na idealnie dopasowaną reklamę.

 

 

 

Sieć reklamowa

Wszystkie strony internetowe, gdzie zostało włączone wyświetlanie reklam w programie AdSense, od dużych serwisów tematycznych po mniejsze strony jak firmowe wizytówki lub prywatne blogi. Lokalizację reklam można ustalić w oparciu o tematykę witryn, słowa kluczowe oraz zainteresowania, wiek i płeć odbiorców.

 

Kampania ProduktowaReklama w internecie

Dzięki kampaniom produktowym możesz promować swoje produkty za pomocą reklam z listą produktów, formatu reklamy, który zawiera zdjęcie, tytuł, cenę, nazwę firmy i jeszcze więcej. Reklamy produktowe wyświetlane są po prawej stronie wyników wyszukiwania w Google.

Reklamy z listą produktów mogą pojawiać się w Zakupach Google i wyszukiwarce Google w następujących krajach: Australia, Brazylia, Czechy, Francja, Hiszpania, Holandia, Japonia, Niemcy, Szwajcaria, USA, Wielka Brytania i Włochy. Reklamy z listą produktów są wyświetlane tylko w wyszukiwarce Google w następujących krajach: Austria, Belgia, Dania, Indie, Kanada, Meksyk, Norwegia, Polska, Rosja, Szwecja, Turcja.

Zalety reklamy AdWords:

 • możliwość szybkiego uruchomienia (w ciągu kilku dni ruszy reklama i będzie generowała wejścia na Państwa stronę)
 • opłaty jedynie za kliknięcia - przejścia na Państwa stronę (jeśli użytkownik zobaczy reklamę, ale jej nie kliknie to nie ponosicie Państwo kosztu)
 • reklamy klikane przez potencjalnych klientów - dobrze przygotowana kampania kieruje na Państwa stronę jedynie potencjalnych klientów, nie tracicie Państwo środków na przypadkowe wejścia
 • istnieje możliwość przypisania dużej ilości słów kluczowych - płaci się jedynie za ilość kliknięć, nie za ilość słów kluczowych
 • reklamę można ograniczyć geograficznie tak by wyświetlała się tylko np. w danym województwie
 • na reklamę można przeznaczyć dowolną kwotę i ustawić limit dzienny tak by dostosować wydatki do własnych możliwości
 • Google eliminuje również fałszywe kliknięcia np. przez konkurencję - jeśli reklama zostanie kliknięta kilka razy z IP tego samego użytkownika środki są zwracane

Co otrzymujesz inwestując w Google AdWords?

 • Możliwość ustawienia nieograniczonej liczby słów kluczowych
 • Rutcom przygotowuje propozycje słów kluczowych
 • Nadzór, administracja i monitorowania reklamy
 • Możliwość zmiany treści linków sponsorowanych    
 • Możliwość ograniczenia terytorialnego (wybrane województwa)
 • Na koniec każdego miesiąca przedstawienie raportów z kampanii reklamowej
 • Zawieszanie i aktywowanie kampanii w dowolnym momencie

 

Koszt reklamy AdWords

 

PROMOCJA NA START Każdy nowy klient otrzymuje kupon od 250 zł do 600 zł gratis!

Uruchomienie kampanii AdWords w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej 150 zł (netto), kampanii produktowej 200 zł (netto).

 Opłata całkowita uzależniona jest od wybranego PAKIETU (tabela poniżej)

 

 Całkowity koszt reklamy
AdWords

 Budżet kampanii
(PLN netto)

Opłata za prowadzenie kampanii
(PLN netto)

 Kupon Gratis

200 PLN NETTO

100

100

Gratis 250 zł 

300 PLN NETTO

200

100

400 PLN NETTO

300

100

520 PLN NETTO

400

120

Gratis do 600 zł 

650 PLN NETTO

500

150

780 PLN NETTO

600

180

910 PLN NETTO

700

210

1040  PLN NETTO

800

240

1170 PLN NETTO

900

270

1300 PLN NETTO 1000

300

powyżej 1300 PLN NETTO

Wycena indywidualna

Wartość wynagrodzenia firmy jest zgodna z obowiązującym cennikiem zamieszczonym powyżej.