Przebudowa stron

 Zadaj sobie pytanie:

Czy moja strona jest czytelna i zawiera aktualne informacje?

Czy moja strona jest dostosowana do nowych technologii na urządzenia mobilne?

  • Czy jestem zadowolony z aktualnej grafiki na stronie?

  • Jak moja strona wypada w porównaniu z konkurencyjnymi firmami?

  • Czy moja strona konwertuje odwiedzających w klientów?

 

Jeśli choć jedna z odpowiedzi brzmiała NIE - skontaktuj  się z naszą agencją , a rozwiążemy Twój problem.

 

Umów się na spotkanie

 

  

Strona www jest nie tylko najlepszą formą reklamy, ale i najdoskonalszym narzędziem marketingowym, dlatego trzeba szczególnie dbać o jej biznesowy wygląd i aktualną ofertę swiadczonych usług. Naturalną rzeczą w trakcie rozwoju firmy jest modernizacja oprogramowania, biura czy posiadanej floty.  Natomiast często popełnianym błędem jest traktowanie strony jako produktu "one and done", a nie jako procesu który ewoluuje w czasie. Zapominając o aktualizacji własnej strony www traci się potęgę reklamy internetowej i renomę firmy. W efekcie  po kilku latach wizerunek firmy w internecie jest przestarzały, mniej efektywny i nie spełnia oczekiwań klientów, którzy nieusatysfakcjonowani opuszczają stronę bezpowrotnie i szukają następnej.


 

Kiedy warto pomyśleć o przebudowie własnej strony?

Wg. najnowszych badań  firmy zmieniają częściowo lub całkowicie własne strony co 2-4 lat w zależności od branży w której działają. Głównym powodem jest poszerzenie profilu firmy, wprowadzenie nowych produktów i chęć odświeżenia wizerunku firmy zgodnie z nowymi trendami. Wszystkie te czynniki oczywiście mają w domyśle przyciągnięcie uwagi nowych klientów i wyróżnienie się na tle konkurencji. Innym aspektem jest mobilność - najważniejsza rewolucja technologiczna. W Polsce smartfony stanowią już 30 % telefonów i rynek aplikacji na urządzenia mobilne przekroczył już 55 tys. ( Na świecie posiadacze smartfonów stanowią ponad 50 %, a ilość dostępnych aplikacji na Androida wynosi 200 tys.) Najnowszym trendem jest posiadanie wersji mobilnej własnej strony.

Specjaliści Public Relation zalecają redesign, gdy strona ma zamieszczone zbyt dużo treści przez co staje sie nieczytelna. Odwiedzajacy potrzebuje dłuższą chwilę by zrozumieć profil firmy lub charakter świadczonych usług- często wzbudza to niechęć do danej firmy. Kolejną sugestią jest odświeżenie zawartości i kodu by wyszukiwarki wyświetlały stronę na lepszych pozycjach niż dotychczas niezależnie od pozycjonowania.


 

Strona przed i po przebudowie

greg-mart.pl

przebudowa stron Białystok Przebudowa stron Białystok

Strona przed i po przebudowie

pol-foods.com

przebudowa stron

Strona przed i po przebudowie

kancelaria-explico.pl

przebudowa stron białystok
Przebudowa stron białystok

Strona przed i po przebudowie

Strony internetowe przebudowywane są w oparciu o najnowsze technologie. Do powyższych stron wykorzystano PHP, CSS, JQUERY, JS, AJAX, LESS oraz ANGULAR. Wszystkie przebudowane strony są stworzone w oparciu o Responsive Web Design, dzięki czemu są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

le-bi.pl

przebudowa stron białystok
przebudowa stron białystok